Projekt Bydlení v Olšinkách již nemůže být variabilnější. V různých fázích života se mění preference ohledně bydlení. Náš projekt je navržen tak, aby dokázal vyhovět všem Vašim požadavkům pro moderní pohodlné bydlení v každé situaci.

V projektu naleznou zalíbení jistě mladé páry, nabízíme totiž prostorně řešené byty o dispozicích 1+kk a 2+kk, které jsou zároveň také dobrou investiční příležitostí. Bydlení v Olšinkách ovšem také nabízí velké byty o dispozicích 3+kk a 4+kk  a řadové domy o dispozicích 4+kk a 5+kk s dostatečným prostorem pro rodinu.

Možnost sklepa či parkovacího stání k bytu je v našem projektu samozřejmostí. Kvalitní materiály a moderní zařízení včetně rozsáhlé možnosti výběru ze standardů Vám umožňuje vytvořit si bydlení dle vašich představ.

Toužíte po vlastním rodinném domku v klidném prostředí na samém okraji malebného městečka s přírodou i městem na dosah? V rámci projektu nabízíme i zasíťované stavební parcely v rozmezí od 600 m2 až 1000 m2.

V lokalitě budou připraveny i parkovací stání pro umístění elektronabíječek pro elektromobily, boxy pro ukládání zásílek a také park s využitím jak pro děti tak i dopspělé.

 

Bytové domy

Bytové domy

 V rámci projektu bude  postaveno 7 bytových domů s celkovým počtem 85-ti bytových jednotek. Vybírat můžete z dispozic od 1kk až po 3kk, různých metrážových velikostí. Jsou zde byty s předzahrádkami, balkóny i terasou. Každná bytová jednotka má své parkovací stání a je možnost i dokoupení dalšího parkovacího stání v lokalitě.

Bytové domy se staví v energetické náročnosti B – VELMI ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady.

Do určitého data příslušné výstavby je možné si vybrat standardy = výběr obkladů, dlažeb, dveří, podlah atd.


Přehled bytových domů

Řadové domy

Řadové domy

Nevyhovuje Vám byt ani rodinný dům? Máme pro Vás střední cestu - řadové domy. V olšinkách vznikne  30 řadových domů. Celkem je 6 řad po 5-ti řadových domech. Můžete vybírat z dispozic 4kk a 5kk od 97 do 123 m2 včetně rozsáhlých zahrad, s parkovacím stáním nebo garáží. V každně řadě vznikne řadový dům o 2 bytových jednotkách o dispozici 4kk 83 m2. 

Řadové domy se staví v energetické náročnosti B – VELMI ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady. Do určitého data příslušné výstavby je možné si vybrat standardy = výběr obkladů, dlažeb, dveří, podlah atd.


Přehled řadových domů

Pozemky

Pozemky

Toužíte po vlastním rodinném domku v klidném prostředí v blízkosti přírody a městu na dosah? Chcete si pořídit rodinný dům se zahradou? Pokud odpovídáte ano, pak je Bydlení v Olšinkách  pro Vás tím pravým řešením.

V rámci projektu můžete vybírat z pozemků od 600 m2 do 1000m2. Pozemky jsou kompletně zasíťované, na hranici pozemku je elektrika, plyn a kanalizace.

Rádi Vám nabídneme i naše vzorové domy, které naleznete v záložce Pozemky.

Přehled pozemků